Wednesday, March 29
Shadow

Nën oficeri i FSK’së qe u rrokullis me traktor në Skenderaj, familjarët japin lajmin e fundit rreth tij

Një rast i rëndë ndodhi para dy ditë në fshatin Murgë të Skenderajt, ku Mehdi Mustafa nën oficer i FSK’së kishtë pësuar lëndime të rënda, shkruan rajoni.org.

Nipi i Mehdiut, Fitim Spahiu i ka thënë rajonit se Mehdiu është zgjuar nga koma dhe se gjendja e tij është duke u përmiresuar.

Kujtojme qe ai ishtë ishte duke kryer kositjen në tokën bujqësore, ku si pasojë e kësaj është rrokullisur me traktor dhe ka pësuar lëndime të rënda trupore.

/Rajoni.org/

Leave a Reply

Your email address will not be published.