Wednesday, March 29
Shadow

Shpërthen zjarri në fabrikën e akumulatorëve në Mitrovicë

Fabrika e akumulatorëve në kompleksin Trepça në Mitrovicë sot është përfshirë nga zjarri.

Burimet e Sinjali bëjnë të ditur se atje është djegur një orman komande e rrymës.

Në vendin e ngjarjes kanë dalë njësitet policore dhe zjarrfikësit, teksa ende nuk dihet vlera e dëmeve të shkaktuara.

Leave a Reply

Your email address will not be published.