Wednesday, March 29
Shadow

Dafina Zeqiri sot feston datëlindjen e saj, ja sa vite i mbushi

Artistja shqiptare, Dafina Zeqiri, sot feston datëlindjen e cila mbushi 33 vite.

Me rastin e datëlindjes së saj, këngëtarja ka pranuar urime të shumta nga familjarë, miqtë, kolegët, të cilat i ka postuar në Instagramin e saj.

Kujtojmë se Dafina Zeqiri ka lindur në Varberg të Suedisë por jeton dhe vepron në Kosovë.

Leave a Reply

Your email address will not be published.