Wednesday, March 29
Shadow

Mes krizës në lidhjen me Shakiran, Miss Bum Bum thotë se Pique i ka dërguar mesazhe eksplicite

Në mes të thashethemeve për një ndarje të mundshme mes këngëtares kolumbiane, Shakira dhe futbollistit spanjoll, Gerard Pique, u krijuan edhe disa polemika të tjera.

Suzy Cortez, e njohur më mirë si Miss BumBum, ka bërë një deklaratë në lidhje me yllin e Barcelonës.

Derisa dyshja e famshme po kalojnë një krizë në raportin e tyre dhe u përfol për një tradhti nga ana e Pique, këtu përfshihet edhe një supermodele.

Miss BumBum, 32-vjeçare, zbuloi detaje se si u takua me Piquen, madje përmendi se merrte mesazhe nga futbollisti në të cilat ai i kërkonte asaj matje për madhësinë e njërës prej pjesëve të trupit të saj.

Cortez vendosi të mos heshtë dhe siguroi se Gerard i shkruante mesazhet e saj, por disa prej tyre nuk ishin të këndshme.

“Ishte ai që më dërgoi mesazhe. Të vetmit lojtarë të Barcelonës që kurrë nuk më dërguan asgjë ishin Messi dhe Coutinho. Ata janë burra të mrekullueshëm dhe i respektojnë shumë gratë e tyre. Shakira nuk e meritonte këtë”, tha Cortez për El Diaro ny.

“Kisha një miqësi me ish-presidentin e Barcelonës Sandro Rosell. Kur Pique e mori vesh, ai më kërkoi numrin tim, në atë kohë dhe më dërgoi një mesazh. Kur u ktheva në Brazil, ai më dërgoi direkt në Instagramin tim, i cili fshihej çdo ditë, duke më pyetur se kur do të kthehesha në Evropë dhe gjithmonë më pyeste se sa e madhe është prapanica ime dhe se ishte xheloz për përkrahjen që ia bëja Messit”, tha ajo.

“Nuk e kam thënë kurrë këtë nga respekti për Shakiran, por tani do t’ju tregoj gjithçka që di dhe më ka ndodhur”, shtoi bukuroshja braziliane.

Krahas kësaj, u raportua se Shakira është transferuar në një spital në Barcelonë për të marrë trajtim pas lajmeve për tradhti nga Pique.

Leave a Reply

Your email address will not be published.