Wednesday, March 29
Shadow

Mozzik viziton Thaqin e Veselin në Hagë

Reperi i njohur shqiptar nga Kosova Mozzik, sot ka vizituar Thacin dhe Veselin të cilët gjenden në Hagë. Këtë e bëri të ditur vetë përmes një postimi në rrjetin e tij social instagram.

“Sapo përfundova vizitën në Hagë, ku takova Kardi Veselin! I fortë guri, I pa thyeshëm si gjithmonë. Historia që po e përcjellë Kadriun dhe shokët e tijë, shpresoj që një ditë të merrë kajhe të duhur. Shpresoj që një ditë UCK-ja të trajtohet në mënyrë të drejt”, ka shkruar Mozzik.

Njëkohësisht ai bënë të ditur se ka takuar dhe ish presidentin e Kosovës Hashim Thaci, dhe që ky u fundit dërgoi të fala për të gjithë. “Pata rastin të takoj dhe Hashimin me Nasimin të fala keni nga të gjithë”, ka shkruar reperi në llogarin e tij në instagram.

Leave a Reply

Your email address will not be published.