Wednesday, March 29
Shadow

Stresi ka një kërkesë për Noizyn, dhe kjo është përgjigjja e tij

Stresi dhe Noizy janë dy reperët që së fundi janë pajtuar.

Dy reperët nuk kanë pasur marrëdhënie të mira në të kaluarë, por ata kanë vendosur t’i lënë mbrapa mosmarrëveshjet e tyre.

Noizy ka një biznes me linja të veshjes sportive.

E si duket nuk heziton që të vishet nga linja e veshjes së Noizyt as Stresi.

Përmes një postimi në rrjetin social “Instagram”, ku shfaqen linjat e kostumit, Stresi ka kërkuar një kostum dhuratë nga Noizy.

E ky i fundit ia premton me prioritet, duke e quajtuar atë edhe “familje”.

“Si s’na e dhatë 1 kostum dhuratë”, shkruan Stresi, “I pari sa të dalë collection fam”, i përgjigjet Noizy.

Leave a Reply

Your email address will not be published.