Wednesday, March 29
Shadow

Agim Ademi: Sot gjatë tërë ditës qëndrova në stadiumin “Fadil Vokrri”

Presidenti i FFK-së, Agim Ademi me stafin e tij kanë qenë mjaftë aktiv për të mbuluar të gjithë organizimin e ndeshjes Kosovë – Greqi.

Me fillim nga ora 20:45, në tempullin “Fadil Vokrri”, Dardanët do të presin Helvetët, ku deri më tani nuk kanë arritur asnjë fitore ndaj Greqisë në katër ndeshje.

Nën urdhrat e Giresse dhe me një atmosferë fantastike, Kosova do të kërkoi fitoren e dytë radhazi, pas fitores fantastike në udhëtim te Qipro.

Më poshtë mund të shikoni postimin e Presidentit të FFK-së, Agim Ademit.

Leave a Reply

Your email address will not be published.