Wednesday, March 29
Shadow

Kosova publikon formacionin zyrtar ndaj Qipros

Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes mes Qipros dhe Kosovës.

Kjo është ndeshja e parë e “Dardanëve” në edicionin e ri të Ligës së Kombeve, shkruan Gazeta Express.

Kosova gjendet në grupin e dytë në Ligën C dhe kërkon patjetër fitore për ta nisur mbarë këtë aventurë.

Formacionet zyrtare:

Leave a Reply

Your email address will not be published.