Wednesday, March 29
Shadow

Sot përcaktohen dy finalistët e Kupës, vëmendja në Podujevë

Sot do të zhvillohet ndeshja e kthimit gjysmëfinale e Kupës së Kosovës, ndërmjet Llapit dhe Prishtinës. 

Dueli i parë në kryeqytet javën e kaluar i ka takuar Prishtinës, të cilët fituan me rezultat 2:1, shkruan Fansat e Futbollit Kosovar.

Andaj, ndeshja e kthimit në “Zahir Pajaziti”, pritet të jetë shumë interesante.

Dueli tjetër do të jetë ani në mes të Ramiz Sadikut e Dritës, që zhvillohet në kryeqytet.

Sfida e parë mestyre ishte mbyllur me rezultatin 3:0 për gjilanasit.

Dy duelet fillojnë nga ora 14:00.

Leave a Reply

Your email address will not be published.