Wednesday, March 29
Shadow

Spektakël në Etihad, Jota barazon rezultatin ndaj Cityt

Man City dhe Liverpooli janë duke zhvilluar një ndeshje të çmendur që në fillim të ndeshjes.

Tashmë janë realizuar dy gola pas 15 minutave të parë të ndeshjes, shkruan Sinjali Sport.

De Bruyne hapi llogarinë e golave, duke realizuar një gol të bukur nga distanca në minutën e 5-të.

Sidoqoftë, gëzimi i vendasve nuk ka zgjatur shumë, pasi mysafirët barazuan rezultatin shpejtë nëpërmjet portugezit Diogo Jota në minutën e 13-të, pas një asistimi nga Arnold.

Leave a Reply

Your email address will not be published.